Wyszukiwarka programów unijnych

Z Funduszy Europejskich można korzystać na dwa sposoby: przygotowując własne projekty lub uczestnicząc w projektach realizowanych przez innych.

Ta druga opcja nie wymaga szczególnego wysiłku ani przejścia skomplikowanych procedur. Dotyczy przede wszystkim możliwości podniesienia swoich kwalifikacji, uzyskania pomocy w radzeniu sobie na rynku pracy lub w trudnych sytuacjach życiowych, bądź otrzymania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Bardziej wymagająca jest realizacja własnych projektów. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz starać się o wsparcie.

Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci zostać beneficjentem Funduszy Europejskich. Przede wszystkim powinieneś zidentyfikować własne potrzeby i znaleźć źródło ich finansowania. W tym pomocna może być wyszukiwarka programów unijnych, która pozwoli na znalezienie aktualnych możliwości finansowania ze środków unijnych dostępnych na lata 2014-2020:

Wyszukiwarka Programów Unijnych

 

BONUSY I PARTNERZY

więcej bonusów

WYDARZENIA I SZKOLENIA

więcej wydarzeń

NASZE ARTYKUŁY

więcej artykułów
Kolejne dotacje w ramach „szybkiej ścieżki” dla przedsiębiorców Fundusze unijne na wzornictwo – kolejny konkurs ruszy we wrześniu

PRODUKTY I USŁUGI

więcej produktów