Doradztwo BZ WBK

Doradcy unijni Banku BZWBK podpowiedzą jakie wsparcie unijne będzie właściwe dla realizowanego przez Państwa Projektu. Doradcy podpowiedzą czy projekt kwalifikuje się wstępnie do wsparcia i jak zapewnić prawidłowy montaż finansowy aby spełnić wymagania danej Instytucji odpowiedzialnej za dystrybucje środków unijnych.

Wstępna analiza możliwości montażu finansowego inwestycji - doradcy unijni Banku BZWBK w sposób kompleksowy zaproponują wstępny montaż finansowy projektu w oparciu o dedykowane finansowanie unijne. W zależności od projektu może to być finansowanie kredytowe bądź pożyczka leasingowa. W przypadku projektów badawczo – rozwojowych realizowanych ze środków unijnych na lata 2014-2020 możemy zaproponować Państwu dedykowany montaż finansowy w oparciu o zewnętrzne finansowanie kapitałowe.

Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK dostępne tutaj

Dedykowana opieka Firmy doradczej UE - do finansowania inwestycji unijnych podchodzimy w sposób projektowy dlatego angażujemy do współpracy profesjonalne podmioty świadczące usługi doradcze na rzecz beneficjentów środków unijnych. Pomogą one Państwu w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej oraz przeprowadzą przez proces ubiegania się o dotację. Portfolio podmiotów doradczych zbudowaliśmy w ten sposób aby zapewnić szybki i łatwy kontakt z wyspecjalizowanym podmiotem doradczym uwzględniając dogodną dla Państwa lokalizacje podmiotu oraz typ planowanej przez Państwa Inwestycji.

Doradztwo na etapie rozliczenia projektu - dedykowana opieka firmy doradczej oraz doświadczenie naszych doradców unijnych to gwarancja prawidłowego rozliczenia projektu i pomoc w kontaktach z Instytucją Wdrażająca w zakresie przygotowywania wniosków o płatność, przedstawienia wiarygodnych informacji na temat prawidłowości przepływów środków związanych z realizacją projektu:

Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK dostępne na tutaj

 

BONUSY I PARTNERZY

więcej bonusów

WYDARZENIA I SZKOLENIA

więcej wydarzeń

NASZE ARTYKUŁY

więcej artykułów
Kolejne dotacje w ramach „szybkiej ścieżki” dla przedsiębiorców Fundusze unijne na wzornictwo – kolejny konkurs ruszy we wrześniu

PRODUKTY I USŁUGI

więcej produktów