Dlaczego warto być z nami

Jak wyróżnić się na rynku? Jak poszerzyć rynki zbytu nie znając języków obcych? Jak napisać dobrą umowę? Podpowiemy i skierujemy Cię na właściwe tory. Portal firmoweewolucje.bzwbk.pl został stworzony z myślą o firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które stanowią jeden z najważniejszych elementów w rozwoju gospodarczym kraju. To unikalne miejsce w polskim Internecie, gdzie przedsiębiorcom swoją pomoc oferują liderzy rynku w różnych obszarach działalności.

Co oferujemy?

Niezależnie od tego czy jesteś start-upem, czy firmą z długą z historią, chcemy służyć Ci naszą wiedzą, doświadczeniem i wsparciem. Najlepszą inwestycją jest współpraca z firmami, które chcą się rozwijać, prowadzić ekspansje na nowe rynki, szkolić siebie i swoich pracowników. Chcemy doskonalić się razem z Tobą, być Twoim partnerem w biznesie.

Spójrz na tabelkę i zobacz korzyści jaki płyną z bycia naszym klientem:

  • dostęp do 10% funkcjonalności portalu będzie miał każdy, kto odwiedzi stronę firmoweewolucje.bzwbk.pl może zapoznać się z zawartością merytoryczną Portalu, czyli ma dostęp do artykułów, poradników i filmów.
  • dostęp do 25% funkcjonalności portalu uzyska Firma, która zdecyduje się na rejestrację na Portalu, ale nie jest klientem Banku Zachodniego WBK, będzie mogła skorzystać z warsztatów i szkoleń stacjonarnych.
  • 100% - pełny dostęp do serwisu ma tylko firma, która zarejestruje się na Portalu i jest klientem Banku Zachodniego WBK.

 

BONUSY I PARTNERZY

więcej bonusów

WYDARZENIA I SZKOLENIA

więcej wydarzeń

NASZE ARTYKUŁY

więcej artykułów
Bank Zachodni WBK rusza z programem „Kupuj u sąsiada” “bankITup” - Hackathon Banku Zachodniego WBK. Rusza rekrutacja.

PRODUKTY I USŁUGI

więcej produktów